Модні спідниці 2020-2021: основні тренди

Якщо вам набридли штани і джинси, саме час урізноманітнити свій образ і придивитися до спідниць. Які з них будуть актуальними в 2020 році? Розберемо в цій статті.

Шкіряні спідниці

Не всім вони подобаються, деякі жінки вважають їх вульгарними, але вони зараз, в будь-якому випадку, в моді. Це ідеальний варіант на осінь. Радимо придивитися до фасону “трапеція”, з ним ноги виглядатимуть довшими. І підходить до нього практично все.

Картаті спідниці

Клітинка сьогодні знаходиться на піку моди. А картаті спідниці – універсальний варіант. Підійде як на роботу/навчання, так і для ділових та світських заходів.

Асиметричні спідниці

Неординарний випадок. Образ з такою спідницею не залишиться непоміченим. Така модель спідниці пасуватиме, звичайно, не до всіх речей. Краще вибирати для такого фасону довжину міді.

Спідниці з оборками

Такий фасон виглядає дуже жіночно і романтично. Ідеально поєднується з блузкою або сорочкою.

Спідниці з розрізом

Такий фасон не вийде з моди і в наступному році. Розріз розташовується найчастіше по центру або збоку. Довжину краще вибрати міді. Так образ буде виглядати найбільш жіночно і витончено.

Леопардові спідниці

Леопард, як і клітинка, сьогодні вважається досить актуальним принтом. У такому поєднанні, верх краще обирати нейтрального відтінку, наприклад чорного або бежевого. При виборі яскравого верху аксесуари буде підібрати складніше.

Спідниці з гудзиками

Подібні спідниці зазвичай представлені у формі трапеції. Як правило, довжина у них вище коліна, але можна знайти і варіанти міді.

Читайте також: Антитренди курток 2020 року: 6 моделей, з якими варто попрощатися


Не пропустіть