Модні штани на зиму 2022: тренди, які обирають стильні жінки

Хороші актуальні штани — основа гардеробу сучасної дівчини та жінки, з якою вона легко збиратиме різні образи. Пропонуємо вашій увазі наймодніші моделі, які відрізняються своєю різноманітністю. Вам залишається тільки вибрати з них те, що підійде вашій фігурі, вашому стилю та смаку.

Якщо щось вам не подобається, не потрібно акцентувати на цьому увагу та акумулювати негатив. Навіщо? Краще візьміть те, що вам подобається і рухайтеся вперед. Не витрачайте себе на такі речі. Ми всі різні, у кожного свій стиль, і якщо почнемо лаяти вибір один одного, вийде базар.

Шкіряні штани

Шкіра (натуральна або еко) міцно влаштовувалася в модних тенденціях. Які моделі шкіряних штанів актуальні? Це і прямі варіанти, і широкі (ширина може змінюватись в залежності від переваг), і розкльошені.

Колір – не обов’язково чорний. Можете сміливо обирати варіант із сірою шкірою, він виглядає свіжо і незаїжджено. Молочний колір дуже шляхетний, дорогий, з ним можна скласти ідеальний світлий монохром, не переживаючи про чистоту штанів, їх можна акуратно протерти.

Широкі штани

Тренд на широкі, максимально довгі штани прийшов до нас не цього року, але не має наміру здавати своїх позицій. Про що це говорить? Нарешті мода перестала бути такою стрімкою.

Сучасні широкі штани можуть бути абсолютно прямими або трохи звужуватися до стегон. Стрілки вітаються, але не є обов’язковими.

Рекомендації по фігурах: чим ви нижчі, тим помірніша ширина. Якщо ви незадоволені довжиною своїх ніг (це залежить не стільки від зросту, стільки від пропорцій), вибирайте також високу посадку, носити штани найкраще під каблук чи платформу, яка нарощує свої модні позиції. І пам’ятаємо про магію стрілок.

Якщо у вас об’ємні ноги або ви пишна сама по собі, вибирайте легкі, струмуючі тканини, найкраще якщо вони будуть трохи вужчими в області стегон. Тобто не ідеально пряма широка штанина, а легкий кльош від стегна.

Костюмні штани ніби з чоловічого гардеробу

Цю модель оцінять не всі, але вона дуже виграшно виглядає в ідеально стильних образах. Чоловічий одяг, як це не дивно, може надати жінці не грубості, а сексуальності. Але повторимось, тут потрібно вміти все вдало поєднати. Якщо це про вас — вітаємо, ви чудово виділятиметеся.

Які є рекомендації по фігурах: якщо у вас широкі стегна, і ви не хочете їх збільшити, вибирайте моделі, де кишені або будуть відсутні, або дуже акуратні. Мініатюрним жінкам треба вибирати максимально нейтральні штани, ніби ви взяли їх не з батькового гардеробу, а позичили у брата, старшого за вас всього на рік. Міра – наш найкращий друг. Пишним красуням теж не потрібні надто широкі та розхрістані моделі.

Трикотажні штани

Трикотажні штани стануть в нагоді тоді, коли захочеться затишку. Виходить такий навколопіжамний образ. Як ви розумієте, тривала та вимушена ізоляція, віддалена робота наклала свій відбиток на світ моди. Актуальні прямі трикотажні штани, трохи завужені вниз, широкі, розкльошені від стегна або коліна.

Рекомендації по фігурах: тут все, як і з іншими штанами, щодо ширини та моделі. Якщо ви не хочете здаватися товстішими, уникайте трикотажу з горизонтальними смужками або принтами. Прямі штани, що трохи розширюються донизу, можуть добре збалансувати широкі стегна.

Легінси

Легінси повернулися до нас з новою силою. Актуальними будуть різні варіанти, можемо сміло виділити легінси з розрізами внизу, які додають ефекту кльош, розкльошені моделі (це трохи розходиться з їх визначенням, але ви зрозуміли), штрипки (молодь обожнює, старше покоління згадує свої гамаші).

Рекомендації по фігурах: якщо у вас широкі стегна, довжина верху повинна закривати їхню широку точку. Якщо ви хочете виглядати стрункішою, вибирайте чорні моделі, що стягують, добре прикривайте сідниці.

Низька посадка

Мода на 2000-ті дається взнаки, не перший рік низька посадка намагається прорватися в тренди. Цього року ми бачимо варіант досить низької посадки на багатьох відомих модниць, селебріті та героїнях стритсайлу. Пам’ятаємо, що вона вкорочує ноги, приземляє фігуру, якщо широка модель штанів. А на часі саме вільні варіанти.

Читайте також: Актуальні пуховики на зиму 2022: трендові моделі


Не пропустіть