Модні головні убори сезону осінь-зима 2021/2022

Сьогодні ми хочемо розповісти про трендові головні, а головне – жіночні убори на осінь-зиму 2021-2022, адже саме вони додають образу завершеності у холодну погоду.

Косинки та хустки

Цієї осені хустки будуть практично усі стильні жінки, які хоч якось стежать за модою. Цікавим є те, що у цьому сезоні їх модна зав’язувати так, як робили це наші бабусі.

Вузол під підборіддям. Зверніть увагу на кашемір, шерсть та шкіру. Косинки та хустки можуть бути як однотонними, так і з принтами.

Берети

Один із найбільш жіночних головних уборів. Сьогодні у тренді моделі зі шкіри, вельвету, фетру.

Для зими ідеально підійде берет з вовни. В якості прикраси для цього головного убору стилісти рекомендують використовувати брошки.

Бейсболки

Стильний варіант, який підійде до одягу у спортивному стилі. Для осені бажано вибрати бейсболку із теплого матеріалу. Це може бути вельвет чи тканина з додаванням вовняної нитки. А щоб вам було тепліше можна поверх бейсболки надіти капюшон від худі.

Капелюхи з фетру

Розмір крисів і їх ширина може бути будь-якою. Тут вибирайте той варіант, який вам личить. У тренді моделі із мінімумом декору. Але, якщо вам дуже хочеться чимось прикрасити головний убір, зверніть увагу на моделі зі стрічками та бантами.

Шолом-авіатор

У тренді класичний шолом-авіатор, виконаний зі шкіри із хутром. Зазначимо, що такий головний убір підходить не всім. Але, якщо вам він пасує, сміливо одягайте його, і ви гарантовано будете привертати до себе захопливі погляди.

Кепі

Строгий кашкет з козирком округлої форми – такий варіант головного убору буде одним із найтрендовіших цієї осені. На піку популярності будуть моделі, виконані в комбінованому стилі – оксамит зі шкірою, шкіра та фетр. Козирок може бути декорований декоративним джгутом, блискавкою чи написами.

Тюрбан

Східний колорит надасть жіночності вашому образу. Взимку чалма із вовняної тканини захистить вас від холоду. Виріз тюрбану над чолом можна прикрашати брошкою.

Панами

Панами, виконані зі щільних тканин та оздоблені підкладкою зі штучного хутра, чудово впишуться в образи у стилі Casual та захистять вас від холоду навіть взимку.

В ідеалі восени 2021 року варто підбирати головний убір у відповідності до кольору вашого верхнього одягу.

Читайте також: Модні варіанти актуальних пуховиків на осінь-зиму 2021/2022


Не пропустіть