Модель plus-size Ешлі Грем розповіла про домашні пологи: «Чоловік в цей час готував м’ясо»

32-річна Ешлі Грем продовжує говорити про досвід материнства і народження дитини. Вона дала інтерв’ю Harper’s Bazaar і прикрасила випуск фотографіями, які зробив її чоловік Джастін Ервін. Парі не довелося далеко ходити – вони влаштували фотосесію просто на фермі в Небрасці, де зараз проводять самоізоляцію.

В інтерв’ю Ешлі зазначила, що під час вагітності їй довелося задуматися про свою пропаганду бодіпозитиву, оскільки її тіло стрімко змінювалося і це змусило її понервувати.

“Це було дико! Я думала: а як же все те, в чому я себе переконувала, як же всі мої афірмації? Нічого з цього не мало значення, тому що моє тіло змінювалося дуже швидко. Мені потрібен був час, щоб прийняти це. Було відчуття, ніби моїм тілом заволодів інопланетянин”, – сказала Ешлі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham)

Однак радість і передчуття материнства супроводжували Грем з самого початку, як тільки вона дізналася, що чекає дитину. -“Це було дуже зворушливо. Я відразу знала, що буду хорошою мамою”, – зазначила модель.

Ешлі народжувала дитину вдома. В інтерв’ю вона згадала, що під час пологів робив її чоловік: “Джастін дуже хотів брати участь і допомагати нам, але акушерка сказала йому «Ти нічим не можеш допомогти». Я була в басейні, обернулася подивитися на нього і побачила, що він стоїть на кухні і готує м’ясо – ріже його і приправляє. Це було єдине, що він міг робити в той момент. Але якби його не було поруч, якби акушерки не було поруч, весь цей процес був би зовсім іншим для мене, – поділилася Грем.

Не пропустіть