Мода весни-літа 2019 року здивувала досить незвичайними тенденціями

Тижні моди залишилися позаду і вже можна підвести підсумки і поміркувати про модні тенденції весна-літо 2019 року. Одні тренди нам знайомі по минулим сезонам. Вони, як це часто буває в світі моди, перекочували з попереднього сезону в нинішній. До деяких дизайнерських рішень необхідно буде звикнути і прийняти, а деякі закохують в себе буквально з перших хвилин. Так чи інакше, всі шанувальники моди в цьому сезоні незмінно знайдуть те, що відповідає їхньому смаку.

Мода весни-літа 2019 року, як і раніше об’єднує тенденції минулих десятиліть

Модні тренди, які прийшли до нас з недалекого минулого не тільки не зменшують своїх оборотів, а швидше навпаки – «додали газу». Одяг в стилі 70-х, 80-х і 90-х років минулого століття в цьому сезоні, як і раніше на піку популярності.

Не можна не згадати про Вікторіанську епоху, яка безпомилково згадується в колекціях деяких дизайнерів. Корсети, стрічки, найтонші тканини присутні в творах багатьох іменитих кутюрье. Це говорить про те, що мода не тільки минулих десятиліть, а й минулих століть поступово робить свій вплив на сучасні світові модні тенденції.

Азіатські і архітектурні мотиви стали трендами в нинішньому сезоні весна-літо 2019 року

Для того, щоб йти в ногу з модою в цьому сезоні, досить зробити небагато: всього лише накинути на себе пальто або кімоно з східними принтами. Азіатські мотиви буквально заполонили подіуми. Взуття, сукні, брюки, жакети, пальто, головні убори – скрізь можна зустріти прямі і непрямі натяки на схід.

Любителі оригінальних принтів можуть радіти в цьому сезоні. Для них дизайнери приготували архітектурний принт. Тепер стало неймовірно модним одягатися в одяг із зображеннями міської панорами.

Один із трендів сезону весна-літо 2109 року це бандана

В модні кола повернувся тренд з дев’яностих. Тепер хустку, іменовану банданою, можна сміливо пов’язати на голову, шию та ручку своєї сумочки.

Такий трюк вважається дуже модним в нинішньому сезоні.

Мода весна-літо 2109 року це бежевий колір, великі банти і шкіра

Наймодніший колір нового сезону весна-літо 2019 року це безумовно бежевий, а так же все різноманіття його відтінків. Так само популярні цієї весни і літа всі відтінки кремового кольору, холодний білий, кораловий кольори.

Головний матеріал цього сезону – це шкіра. Тренчі, сукні, брюки, спідниці, пальто зі шкіри, практично будь-який вид одягу, виготовлений з неї, негайно стає модним.

Так само актуальні навесні і влітку 2019 року великі доповнення до нарядів у вигляді бантів. Дизайнерський потяг до масивних аксесуарів так само проявився в створенні капелюхів з масивними полями. Ну а одним з незвичайних рішень модельєрів стали велосипедки. У минулому сезоні цей тренд боязко пробивався в модні ряди, а в цьому році вже стрімко увірвався.

Тему спорту в модних тенденціях сезону весна-літо 2019 року продовжує черговий тренд, який став несподіванкою для багатьох шанувальників моди. Йдеться про гідрокостюми. Саме його дизайнери пропонують носити по міських вулицях всім тим, хто не бажає відставати від моди. Так ж на показах дизайнерів, поряд з уже згаданими трендами, можна було побачити варений денім, великий горох, плісирований одяг, ультракороткі міні, об’ємні і похилі плечі, кроше і бавовняне мереживо, срібло і зміїний принт, об’ємні троянди і рукава на поясі.


Не пропустіть