Мода на футболки 2021: тенденції, які користуються великим попитом

Ніколи не недооцінюєте силу простої класичної футболки. Це «must-have» жіночого гардеробу, доступна всім і універсальна, вона завжди буде актуальною.

Але, звичайно, футболки, як і будь-які інші речі, схильні до примх світу моди. Тенденції змінюються з кожним сезоном – від тканини та оздоблення до силуету і крою. Що стосується літа 2021 року, існує ряд тенденцій, які будуть домінувати і в майбутньому році.

Футболки оверсайз

Як би дивно це не звучало, але футболки з наплічниками, які дуже різко стали популярними починають втрачати свої позиції. Замість них багато жінок вже зараз вибирають прості футболки оверайз, які можна носити з чим завгодно і вони завжди будуть доречними.

Футболки з дитячими малюнками

Епоха 2000-го року може бути зараз в моді, але футболки з дитячими принтами безумовно наймодніші сьогодні. Незвичайний і в той же час дуже стильний вибір.

Плісировані футболки

Завжди знайдеться місце для більш цікавих моделей, зараз це плісировані футболки і кофти зі складками. Вони виглядають дорого і елегантно, їх навіть можна назвати позачасовими.

Футболки в рубчик

Маленькі деталі іноді мають найбільший вплив на увесь образ. Показовий приклад: ребристість. Вони прості, але додають родзинки нашим образам, а також їх дуже часто вибирають француженки.

Читайте також: Головні тренди літа 2021: модні варіанти одягу та взуття


Не пропустіть