Меттью Перрі спровокував чутки про роман зі своєю асистенткою

Шанувальники 51-річного актора вважають, що він не довго залишався самотнім після розлучення з 29-річною нареченою Моллі Гурвіц. Про розрив заручин з літературним агентом Меттью Перрі розповів кілька днів тому, відзначивши, що «іноді відносини просто не складаються, і це одна з таких ситуацій».

Незадовго до цього зірка «Друзів» поділився в своєму Instagram інтригуючою фотографією в рамках промо його колекції мерчендайз, натхненного культовим сіткомом. На знімку Меттью зображений зі своєю давньою помічницею Бріаною Бранкато – в жовтні минулого року виповнилося п’ять років їх співпраці.

«Готовий до тривалих вихідних і ще більш тривалого прийому ванни», – підписав Перрі знімок. Він також показав спільний кадр з асистенткою в Сторіс і зазначив, що дуже сильно їй вдячний.

Багато шанувальників актора побачили в цьому натяк на його можливі відносини з Бріаною, деякі розкритикували Меттью за те, що майже відразу після розставання він публікує в соцмережах фотографії з іншою дівчиною. Інші, втім, упевнені, що Перрі та Бранкато будуть прекрасною парою.

Поки актор не прокоментував домисли фанатів.

Читайте також: Анастасія Приходько зізналась, чи робила ін’єкції краси


Не пропустіть