Меттью Перрі розлучився з нареченою після низки подій, що викликають занепокоєння

51-річний актор розірвав стосунки з 29-річною Моллі Гурвіц, з якою заручився в листопаді минулого року. Вперше про їхній роман заговорили в 2018 році. «Іноді відносини просто не складаються, і це одна з таких ситуацій. Я бажаю Моллі найкращого», – зазначив Меттью Перрі в заяві, оприлюдненій журналом People.

Останнім часом зірка серіалу «Друзі» часто з’являється в заголовках новин, але не завжди по доброму приводу. Раніше шанувальники Чендлера Бінга висловили занепокоєння з приводу його промови в інтерв’ю, приуроченому до виходу спеціального епізоду культового серіалу. У мережі звернули увагу на втомлений вигляд і невиразну мову актора, яку інсайдери пояснили походом до стоматолога незадовго до зйомок.

А на початку травня Меттью опинився в центрі скандалу через історію 20-річної користувачки TikTok, яка поділилася своїм досвідом спілкування з актором в додатку для знайомств Raya, призначеному для селебріті. Кейт Гаральсон розповіла , що Перрі запропонував її зателефонувати по FaceTime і пізнати один одного краще. Його питання збентежили багатьох користувачів соцмережі, в тому числі знаменитостей.

Читайте також: Ірина Білик розчулила мережу піснею, яку присвятила покійній мамі


Не пропустіть