Мережа звинуватила Джоан Роулінг в трансфобії

Авторка книжок про чарівника підлітка Гаррі Поттера потрапила до гучного скандалу.

Користувачі мережі звинуватили Джоан в дискримінації чоловіків-трансгендерів після її “невдалого” коментаря щодо одного матеріалу інтернет-видання, яке заявило, що після закінчення пандемії коронавірусу, людству варто замислитися щодо світу, який буде більш справедливим для людей “які менструюють”, ніж сучасний.

“Люди, які менструюють. Я впевнена, що існує слово для цих людей. Хто-небудь, допоможіть мені. Wumben? Wimpund? Woomud?” (різні вислови, що використовують, аби перекрутити слово “жінки”), – написала  знаменитість.

Прихильників письменниці обурили її слова, у зв’язку з чим вони звинуватили її в трансфобії та зазначили, що вона завжди ховалась за фемінізмом, аби просувати свої дискримінаційні думки серед фанатів. Адже чоловіки-трансгендери також можуть менструювати. Примітно, що багато прихильників також заявили про своє розчарування письменницею.

Джоан, своє чергою, вибачилась за своє висловлювання та заявила, що завжди поважала трансгендерів й продовжує вивчати питання щодо зміни статі в сучасному світі.


Не пропустіть