Мати Брітні Спірс відреагувала на відмову Джеймі Спірса бути опікуном їхньої доньки

Напередодні ввечері стало відомо, що Джеймі Спірс все ж погодився добровільно відмовитися від опікунства над донькою, яке тривало майже 13 років. Він уже подав прохання про звільнення від обов’язків до Верховного суду Лос-Анджелеса, заявивши, що публічні суперечки не йдуть доньці на користь.

Тепер на новину відреагувала і мати Брітні – Лінн Спірс. «Вона рада, що Джеймі погодився піти у відставку. Лінн вступила в боротьбу за опікунство, щоб захистити свою доньку, майже 3 роки тому. Вона виконала те, що давно мала намір зробити. Подальших коментарів не буде», – цитує слова адвоката Лінн E! News.

І хоча мати Брітні не раз заявляла про спроби врятувати доньку від опіки батька, сам Джеймі відзначав, що Лінн «навряд чи була причетна» до життя співачки. «За останні тринадцять років Лінн брала лише обмежену участь в житті міс Спірс. Протягом десятиліть вона не виконувала свої батьківські обов’язки. Незважаючи на їх відчужені відносини, Conservatorship Estate протягом усього періоду опіки платила і продовжує платити за особняк в Луїзіані, де живе Лінн. Включаючи всі її рахунки за комунальні послуги, щотижневі послуги покоївки і все технічне обслуговування (на загальну суму понад 150 000 доларів на рік, всього близько 2 000 000 доларів)», – заявили адвокати Джеймі.

Сімейні розбірки продовжаться на судовому засіданні 29 вересня, проте Брітні вже святкує перемогу. Днями співачка опублікувала радісний пост. «Ви бачите останній танець в червоному топі, я дуже нерішуче танцюю. Але це свобода!» – написала зірка на своїй сторінці в Instagram.

Читайте також: Донька Демі Мур та Брюса Вілліса кардинально змінила імідж


Не пропустіть