Маша Єфросиніна відверто розповіла, чому боїться їздити в рідний Крим

Українська телеведуча Маша Єфросиніна вирішила відверто розповісти, чому боїться їздити в рідний Крим. Подробицями жінка поділилась в інтерв’ю з боксером Олександром Усиком.

За словами зірки, все її дитинство та юність пройшли в Криму. Однак, після його окупації, Маша Єфросиніна жодного разу не їздила до своїх родичів.

Телеведуча повідомила, що в Криму залишилась лише її тітка з двоюрідними братами та сестрами. За словами Маші Єфросиніної, вона з усмішкою на обличчі пригадує своє дитинство.

Однак, наразі жінка не має можливості поїхати в рідне місто, щоб прогулятись знайомими вуличками. Телеведуча повідомила, що отримувала багато погроз. Через це жінка боїться їздити до міста, в якому пройшло її дитинство.

Зірка українського шоу-бізнесу не підтримує окупацію півострова. Вона неодноразово публічно говорила про втручання Росії. Саме через це телеведуча отримувала велику кількість погроз.

Як саме їй погрожували, Маша Єфросиніна не розповіла. Однак, жінка натякнула, що ні в якому разі не поїде в рідний Крим, тому що боїться.

А ще телеведуча назвала Керч рожевим раєм. Зірка дуже боїться побачити в рідному місті кардинальні зміни, адже пам’ятає його зовсім іншим.


Не пропустіть