Маша Єфросиніна розповіла, як знайшла повідомлення від іншої жінки в телефоні свого чоловіка

Відома українська телеведуча Маша Єфросиніна часто ділиться подробицями особистого життя. Нещодавно вона пригадала кризу у стосунках з чоловіком. У програмі “Дорослі дівчата” зірка відверто розповіла про складний період в подружньому житті. За словами Маші Єфросиніної, у стосунках з чоловіком було чимало криз. Під час однієї з них подружжя навіть роз’їхалось.

Телеведуча зізналась, що ситуація була дуже напружена. Вона думала, що все дійде до розлучення. Також Маша Єфросиніна пригадала, як знайшла в телефоні чоловіка повідомлення від іншої жінки. За словами зірки, після того, як вони роз’їхались, до Тимура почала писати чимала кількість жінок. Одна з них навіть запросила чоловіка на побачення.

Тимур Хромаєв все-таки відповів незнайомці, надіславши їй смайлик. Коли Маша Єфросиніна побачила це листування, то була неабияк обурена. Телеведуча зовсім не розуміє, чому її чоловік почав спілкуватись з іншою. На щастя, подружжя все-таки змогло порозумітись та знову з’їхалось.

Маша Єфросиніна заявила, що з того моменту більше ніколи не брала до рук телефона свого чоловіка. За словами телеведучої, потрібно довіряти своїй коханій половинці. А ще нещодавно Маша Єфросиніна розповідала, що у стосунках з чоловіком знову виникають труднощі.

Читайте також: Ольга Фреймут показала рідкісне фото зі своїм чоловіком


Не пропустіть