Маша Єфросиніна продемонструвала стійку на голові

Відома українська телеведуча Маша Єфросиніна, яка цього року вирішила не їхати на відпочинок в теплі краї, продемонструвала свої таланти. Не так давно жінка покепкувала над співачкою Настею Каменських, скопіювавши її відпустку на Мальдівах. Проте, телеведуча вирішила продовжити свою кумедну рубрику.

На цей раз Маша Єфросиніна пожартувала над Монатиком. Український артист перебуває в теплих краях. Кожного дня він публікує нові світлини з відпочинку. На одній із них Монатик продемонстрував стійку на голові. Телеведуча вирішила повторити фото артиста та запостила в Instagram кумедний ролик.

Маша Єфросиніна замінила пляж на засніжену стежку. Також жінка одягнула теплий пуховик та шапку. Проте, телеведуча зробила стійку на голові за допомогою фотошопу. У дописі вона написала, що не заздрить тим, хто зараз насолоджується відпочинком на Мальдівах.

Фани відразу оцінили кумедний ролик зірки. Вони засипали її позитивними коментарями та написали, що в жінки справжній талант створювати хороший настрій.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Masha Efrosinina (@mashaefrosinina)

Читайте також: Оля Полякова показала свою величезну квартиру в центрі Києва


Не пропустіть