Марина Боржемська розповіла, як втримати вагу після схуднення

На своїй сторінці в «Інстаграм» популярна українська блогерша Марина Боржемська розкрила секрет, як втримати свою вагу після схуднення. Перше, що потрібно зробити, як зазначила спортсменка, це зберегти всі ті звички, які виробилися під час дієти. При цьому, Боржемська вважає, що дуже важливо дозволяти собі насолоджуватися їжею, але при цьому контролювати розмір порцій і не переїдати.

«Їжа не повинна бути способом «заїдати» проблеми. Вона потрібна для здорового і правильного функціонування організму. Ретельно пережовуйте їжу, не поспішайте і дайте організму зрозуміти, наситився він чи ні», – підкреслила вона.

Крім правильного харчування потрібно звертати увагу і на спорт. Боржемська закликала не кидати його, і регулярно тренуватися.

«Міняйте спосіб життя і звички, а не дієти. Їжте переважно домашню їжу. Якщо не впевнені, що поблизу будуть заклади з корисними стравами – візьміть з собою лоточок з їжею. В цьому немає нічого ганебного – у вас є мета і ви до неї йдете», – зазначила вона.

«Я з тих, хто здається не досягнувши результату, особливо коли щось не ладиться, опускаються руки… Потрібна постійна підтримка і мотивація і напевно більше завзяття», «Спасибі, корисно! Завжди прагну досягнути своїх цілей, за здоровий спосіб життя», « Хочу змінити спосіб життя і звички, так важко», – писали у відповідь на пост Марини її передплатники.

Читайте також: Вагітна Катерина Осадча зізналась, яке місце для неї є найкращим


Не пропустіть