MamaRika розповіла, чому у 18 років зловживала алкоголем

Відома співачка MamaRika приголомшила шанувальників своїм зізнанням. У програмі “Зірковий шлях” жінка вперше розповіла про алкогольну залежність. За словами артистки, у 18 років вона здобула величезну популярність, взявши участь у проєкті “Американський шанс”.

Дівчині, навіть, пропонували залишатись за кордоном для подальшого розвитку своєї кар’єри. Проте, MamaRika тоді була впевнена, що стане популярною на рідній Україні.

Коли вона приїхала додому, то всі її мрії та сподівання розбилися вщент. Дівчині кругом відмовляли. Тоді MamaRika зрозуміла, що ніколи не стане відомою співачкою. Після великої кількості невдач вона повернулась до Червонограда. Там дівчина працювала продавчинею. Саме тоді 18-річна MamaRika зрозуміла, що зробила велику помилку, повернувшись додому.

В дівчини розпочалася серйозна депресія. Щоб її побороти, MamaRika зловживала алкоголем. Жінка зізналась, що могла пити до втрати свідомості. Пізніше в неї розпочалися серйозні проблеми зі здоров’ям.

Проте, дівчина змогла побороти свою залежність й поїхала до Львова. Там вона відкрила вокальну школу й випадково потрапила на “Фабрику зірок”. Саме з того моменту жінка почала набирати популярність.


Не пропустіть