Мама Кузьми Скрябіна вшанувала пам’ять покійного сина в день його народження

17 серпня знаменитому українському артисту Кузьмі Скрябіну виповнилося б 53 роки. Однак, на превеликий жаль, у 2015 році його життя обірвалось. Мама популярного виконавця вирішила вшанувати пам’ять покійного сина. Жінка поділилася своїми хвилюваннями та спогадами про Скрябіна в інтерв’ю “Сніданку з 1+1”.

За словами Ольги Михайлівни, в цей день їй дуже боляче згадувати свого сина.
Мама покійного Кузьми Скрябіна повідомила, що вже сьомий рік відвідує з сім’єю кладовище.

Там жінка ділиться з рідними теплими спогадами про знаменитого виконавця. Також Ольга Михайлівна зізналась, що після смерті сина ніколи не відзначає його день народження за святковим столом.

В інтерв’ю Ольга Михайлівна вшанувала пам’ять свого сина й розповіла, як Скрябін змінив Україну. За словами жінки, він ніколи не боявся ділитися своїми думками на публіку.

Також мама покійного артиста назвала сина справжнім патріотом. Ольга Михайлівна повідомила, що її неабияк тішить величезна любов шанувальників до Скрябіна.
За словами жінки, в Україні все більше з’являється пам’ятників та муралів, присвячених знаменитому артисту.

А ще Ольга Михайлівна зі сльозами на очах пригадала похорон сина. Вона повідомила, що в той день біля церкви й на площі була шалена кількість людей. Всі квіти у Львові були викуплені. Жінка заявила, що українці любили її сина й неабияк ним пишались.

Читайте також: Дзідзьо показав свою нову квартиру та заінтригував можливим примиренням з дружиною


Не пропустіть