Майлі Сайрус заробила 7,2 мільйона доларів за один день

Майлі Сайрус отримала більше $ 7 мільйонів після того, як продала свій чарівний будинок в районі Хідден-Хіллз в Лос-Анджелесі.

Нещодавно Майлі завершила угоду, в ході якої їй вдалося продати будинок за $ 7,2 мільйона c урахуванням того, що купувала вона його за $ 4,9 мільйона. Розповідаємо, за рахунок чого вийшла така різниця.

У минулому році співачка купила будинок площею 631 кв. м. і відразу ж приступила до ремонту, в якому їй допомагала мама Тіш Сайрус. Якщо вірити фотозвітам, Майлі зробила в будинку відсилання до «Аліси в країні чудес», а ще додала трішки рокерських мотивів. Поклеїла шпалери Gucci і обладнала домашню студію звукозапису в психоделічному стилі. А ще зробила окрему кімнату «гламуру» з леопардовим принтом.

У будинку стоять великі арочні вікна, покладений паркет з французького дуба, а також побудована зона для відпочинку на відкритому повітрі. На терасу ведуть величезні французькі двері, а в сімейній кімнаті стоять барна стійка і камін. Особливо Майлі пишається кінозалом, в якому стоять великі чорні шкіряні крісла з відкидною спинкою.

На ландшафтній території Майлі зробила басейн у вигляді лагуни, а також облаштувала домашній СПА. А величезна ділянка дозволяє побудувати або гостьовий будинок, або посадити власний виноградник. Тепер зрозуміло, чому така різниця!

Читайте також: Олена Кравець повідомила, що зламала ногу


Не пропустіть