Майкл Дуглас і Кетрін Зета-Джонс святкують народження малюка

51-річна Кетрін Зета-Джонс розповіла про поповнення в родині. У сина 76-річного Майкла Дугласа від першого шлюбу народилася друга дитина.

43-річний Кемерон став батьком хлопчика. Його 42-річна дружина Вівіан Тібес народила сина. Молоді батьки поділилися щасливим сімейним кадром, зробленим в домашній обстановці. Вівіан в темній футболці з зібраним в хвіст волоссям ніжно пригорнула до грудей малюка, накриваючи його в’язаною шаллю.

Поруч стояв син Майкла Дугласа в білій майці і спортивних штанях. Він нахилився до дружини і обійняв її за плечі. Разом з ними сиділа 3-річна донька Луа в блакитній пишній сукні. На відміну від батьків вона спокійно поставилася до приїзду брата. «Привітайте мого сина Райдера Дугласа (Ryder T. Douglas)», – написав молодий батько.

Зірка фільму «Маска Зорро» емоційно звернулася до пасинка. «Яке здивоване обличчя у Луа! Це так чудово! Вітаю! » – написала Кетрін Зета-Джонс.

Голлівудський актор теж поспішив привітати сім’ю Кемерона з поповненням. «Дуже радий за тебе і Вівіан. Луа виглядає здивованою. Який прекрасний подарунок до Різдва», – звернувся до сина Майкл Дуглас.

Старший син артиста народився в 1978 році. Кемерон успадкував яскраву зовнішність від знаменитого діда, Кірка Дугласа. Його матір’ю стала перша дружина Майкла Дугласа, донька австрійського дипломата Діандра Лукер. Подружжя розлучилося в 1995 році через численні зради актора. Після розлучення Дуглас залишив дружині чималі статки. Він виплатив 45 мільйонів доларів і відписав їй особняки в Беверлі-Хіллз і на Майорці.

У 2000 році актор одружився вдруге, на актрисі Кетрін Зета-Джонс. Пара щаслива разом більше 20 років, незважаючи на велику різницю у віці. Вони виховують спільних дітей – 17-річну Керіс і 20-річного Ділана.

Кетрін змогла знайти спільну мову з пасинком. Кемерон вдячний мачусі за підтримку в той час, коли він перебував у в’язниці. Молоду людину посадили на сім років за зберігання та розповсюдження наркотиків.

«Кетрін і Майкл були для мене опорою, яка рятувала в важкі дні. Особливо Кетрін. Знаєте, вона ніколи не відступає і не відмовляється від своїх цілей. Колись вона приїхала з Уельсу і зуміла домогтися слави завдяки своїй цілеспрямованості і таланту », – наводить його слова Daily Mail.


Не пропустіть