Мадонна відверто розповіла, про що шкодує все своє життя

Як відомо, Мадонна належить до тієї категорії людей, які наповнюють своє життя ризиком і пригодами. Поп-діва не звикла озиратися назад і сумувати про втрачені можливості. Втім, як з’ясувалося, все-таки є в минулому співачки такі моменти, які хотілося б «переграти». Про свої нечисленні жалі Мадонна розповіла на шоу Джиммі Феллона, куди прийшла напередодні виходу свого фільму Madame X.

Ведучий згадав про роль в скандально-відомої картини Showgirls, яку відкинула Мадонна. Співачка сказала, що зробила правильний вибір, навіть незважаючи на те, що фільм в підсумку став культовою класикою. Зовсім інша справа – Жінка-Кішка з фільму Тіма Бертона «Бетмен повертається». За цю роль Мішель Пфайффер номінувалася на премію MTV як «найбажаніша жінка», а на її місці могла бути сама Мадонна.

Наступне зізнання співачки шокувало всіх присутніх. Виявилося, що у Мадонни був шанс знятися в легендарному науково-фантастичному бойовику. «Я також відмовилася від ролі в «Матриці». Ви можете в це повірити?», – заявила виконавиця, маючи на увазі, найімовірніше, головного жіночого персонажа серії – Трініті, яку в підсумку зіграла Керрі-Енн Мосс. «Це, можливо, один з кращих фільмів, коли-небудь знятих, – сказала Мадонна, – Крихітна частина мене досі шкодує».

Читайте також: Володимир Дантес вперше назвав причину смерті свого батька


Не пропустіть