Людмила Барбір відверто розповіла про розлуку з сином та чоловіка, який воює на фронті

Знаменита українська телеведуча Людмила Барбір вирішила відверто розповісти, як пережила розлуку з сином. А ще вона розповіла про свого чоловіка, який наразі воює на фронті.

За словами Людмили Барбір, в перші дні війни вона відчувала неабияку паніку та страх за сім’ю. Найбільше телеведуча хвилювалась за свого сина, тому відвезла хлопчика до мами у Карпати.

Сама ж зірка українського шоу-бізнесу ночувала у костюмерній, адже повертатись додому було дуже небезпечно. Про це Людмила Барбір відверто розповіла в новому інтерв’ю. Також телеведуча повідомила, що в перші дні війни її чоловік вступив до лав територіальної оборони. Однак, наразі він служить у ЗСУ.

З сином жінка не бачилась два місяці. Розлуку вона переживала дуже важко, адже постійно сумувала за хлопчиком. Однак, коли Людмила Барбір вперше за довгий час зустрілась з сином, то її щастю не було меж.

Наразі телеведуча приділяє ввесь час роботі. Саме це відволікає жінку від подій, які відбуваються у країні. А ще Людмила Барбір розповіла, про що мріє. За словами жінки, вона з нетерпінням чекає на закінчення війни та мріє побачити усміхнені обличчя українців.

Читайте також: Володимир Дантес натякнув, хто став його новою обраницею

Не пропустіть