Лілія Ребрик показала, як розважається з сім’єю у басейні, перебуваючи в теплих краях

Відома українська телеведуча Лілія Ребрик активно проводить свій відпочинок та насолоджується кожним днем. Нещодавно зірка повідомила, що коханий чоловік влаштував їй чудовий сюрприз.

На день народження він подарував дружині білети в сонячну країну. Вже декілька днів Лілія Ребрик насолоджується сімейним відпочинком в Туреччині.

Телеведуча часто ділиться з фанами новими світлинами та розповідає, як проходить кожний її день. Не так давно Лілія Ребрик опублікувала яскраве фото, на якому постала у басейні. Новий кадр з’явився на її сторінці в Instagram.

Телеведуча любить активний відпочинок, тому вирішила розважитись з сім’єю у басейні. На фото Лілія Ребрик щиро усміхається. Вона тримає на руках старшу донечку та насолоджується теплою водичкою. Також в басейні знаходиться чоловік телеведучої. Він теж отримує величезне задоволення від відпочинку та вчить плавати одну з донечок.

Лілія Ребрик зізналась, що неймовірно щаслива перебувати в Туреччині з найріднішими людьми. За її словами, сімейний відпочинок це найкраще, що може бути. Фани засипали жінку приємними словами та побажали їй чудової відпустки.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Лілія Ребрик (@liliia.rebrik)


Не пропустіть