Ліам Гемсворт поділився рідкісними фото зі своєю дівчиною

Ліам Гемсворт разом із коханою вирішили провести зимові канікули на снігових курортах Європи. До них приєдналися брат Ліама, Кріс, та його дружина Ельза. Пізніше молодший Гемсворт поділився кількома фото із спільного відпочинку. На одному зі знімків він зображений зі своєю дівчиною Габріеллою Брукс на лижному майданчику. На іншому — вся четвірка сидить поряд на підйомнику. Судячи з фотозвіту, компанія чудово провела час, насолоджуючись свіжим повітрям, спортом та чудовими краєвидами.

Про відносини Ліама та Габріелли стало відомо зовсім недавно. В одному з інтерв’ю модель підтвердила, що їх справді пов’язують романтичні почуття. “Моє особисте життя дуже, дуже важливе і священне для мене”, – пояснила Брукс. Роман молодих людей почався близько двох років тому, проте за цей час вони практично жодного разу не з’являлися разом на публіці, віддаючи перевагу зберігати свої почуття в таємниці.

“В індустрії, де так багато всього виставляють напоказ, є деякі речі, якими не хочеться ділитися зі сторонніми, – зізналася Габріелла. – Я чудово розумію, що людям цікава ця тема. Але врешті-решт мені подобається, коли частина мого життя залишається конфіденційною. Ліам – прекрасна людина. Гемсворти взагалі чудові. Вони дійсно хороші люди, і мені дуже пощастило з ними познайомитися”. Нагадаємо, що раніше цього року закохані офіційно з’явилися на публіці як пара, відвідавши разом благодійний гала-вечір у Сіднеї.

Читайте також: Олександра Заріцька сходила на романтичне побачення з партнером по танцях Юрієм Мєшковим


Не пропустіть