Леся Нікітюк влаштувала фотосесію в Єгипті, на якій поборола свій найбільший страх

Леся Нікітюк, яка є однією з найпопулярніших телеведучих України, відверто розповіла про свій страх. Нещодавно жінка повернулася з сонячного Єгипту. Там вона добряче відпочила й зробила велику кількість фото. Ними телеведуча продовжує ділитися з шанувальниками й розповідає, як пройшов її відпочинок.

Не так давно Леся Нікітюк опублікувала нові світлини, на яких постала в яскраво-червоній сукні. На фото телеведуча позує з красивим конем. Зірка українського шоу-бізнесу зізналась, що ця фотосесія була для неї найскладнішою, адже найбільше вона боїться коней. Леся Нікітюк поділилася своїми неприємними інцидентами, які сильно вплинули на психологічне здоров’я жінки.

За словами телеведучої, коли їй було 15 років, то жінка сильно поранилась. Лесю Нікітюк скинув кінь. Пізніше тварина ледь не відгризла їй руку. А коли телеведучій виповлось 25 років, то за нею біг кінь. Тоді знаменитість перебувала у Болівії. Вона настільки сильно злякалась, що ледь не померла зі страху.

Проте, на цей раз Леся Нікітюк все-таки подружилась з конем. На фото вона ніжно до нього пригорнулась, продемонструвавши красиву фігуру.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Леся Никитюк (@lesia_nikituk)

Читайте також: Леся Нікітюк вирішила показати свій райдер


Не пропустіть