Леонардо Ді Капріо потрапив у скандал через відпочинок на яхті

Леонардо Ді Капріо часто підтримує кампанії, які борються із впливом людини на екологію. Але днями 47-річного актора помітили на величезній яхті Vava II, яка завдає руйнівної шкоди планеті.

Під час відпочинку на Карибах актор катався на неекологічному судні, яке за 11 кілометрів залишає такий самий вуглецевий слід, як і автомобіль, на якому їздили рік. Щоб заповнити повний бак подібної яхти, власнику потрібно витратити близько 400 тис. доларів.

Леонардо Ді Капріо є представником ООН з питань зміни клімату. Актор стверджує, що цей процес є загрозою, яка шкодить усім живим істотам на Землі. У зв’язку з цим фанати атакували Леонардо, назвавши його еко-лицеміром.

«Як же так, адже ти захищаєш нашу планету?», «Треба ж бути таким брехуном. Справжній еко-лицемір», «Не вірю, що ти не знав про те, як шкідливо кататися на цій яхті», «Невже це краще, ніж просто відпочивати на пляжі чи звичайному човні?», «Це все, щоб підкорити твою дівчину?» – написали активісти в Мережі.

Ді Капріо відпочивав разом із коханою, актрисою Каміллою Морроне, падчеркою Аль Пачіно. Яхта належить мільярдеру зі Швейцарії, власнику фармацевтичної компанії Ернесто Бертареллі. Судно є одним із найдовших у світі. Вартість яхти досягає 110 млн фунтів стерлінгів, а також має шість палуб, тренажерний зал і, навіть, вертолітний майданчик.

Виробник судна запевняє, що воно може вмістити 30 членів екіпажу, 22 гостя і пройти більше 5 тисяч морських миль. Завдяки спеціальним даним вчені з’ясували, що яхта стоїть на місці і не минає більше милі на день.

Втім, багато фоловерів захистили Ді Капріо. Шанувальники зірки  помітили у його поведінці посил, який має привернути увагу людей до екологічної проблеми.

Читайте також: Assol вразила світлиною з напрочуд молодою мамою та сестрою-красунею


Не пропустіть