Лана Дель Рей прокоментувала звинувачення в расизмі

Не так давно відому американську співачку Лану Дель Рей звинуватили в расизмі. Після того, як виконавиця випустила свій кліп, в якому немає темношкірих людей, хейтери відразу почали писати негативні коментарі. Проте, співачка вирішила не робити з цього величезний скандал, а спокійно все пояснити. Кліп Chemtrails Over The Country Club виконаний у стилі ретро. Багатьом фанам сподобалась нова робота співачки, але знайшлися й ті, які засипали Instagram Лани Дель Рей негативними коментарями.

На обкладинці кліпу зображена американська зірка. Вона сидить в оточенні десяти жінок. Проте, підписники відразу помітили, що на світлині немає темношкірої дівчини. Саме через це Лану Дель Рей звинуватили в расизмі.

Виконавиця пояснила все тим, що серед дівчат, які зображені на обкладинці, є її подруги. Також за словами артистки, в багатьох з них мексиканські корені. Лана Дель Рей заявила, що ніколи не вважала темношкірих людей гіршими. Вона поважає абсолютно всі національності та не має ніякого відношення до расизму.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Lana Del Rey (@lanadelrey)

Читайте також: Маша Єфросиніна поглузувала з Насті Каменських


Не пропустіть