KYIVSTONER несподівано заявив, що вперше стане батьком

Популярний український репер Альберт Васильєв, який відомий під псевдонімом KYIVSTONER, приголомшив мережу неочікуваним зізнанням. Чоловік заявив, що вперше стане батьком.

Такою новиною він поділився в соцмережі Instagram. На своїй сторінці ексучасник гурту “Гриби” запостив фото з обраницею, повідомивши про поповнення в сім’ї.

Проте, кумири заявили, що зовсім не очікували такого розвитку подій. Не так давно репер розірвав стосунки з Лілією Багіровою. Пара повинна була одружитись, однак, неочікувано для всіх, завершила стосунки.

Екснаречена Альберта Васильєва неодноразово звинувачувала чоловіка у зрадах. А ще в мережі ходили чутки, що нова обраниця репера вагітна. Після розриву стосунків з коханою KYIVSTONER нічого не розповідав про особисте життя.

Нову обраницю чоловік показав лише нещодавно. На світлинах майбутні батьки позують в ресторані. Нова кохана репера постала перед камерою у міні-сукні чорного кольору з глибоким декольте.

Вбрання жінки ідеально підкреслило її чималий животик. Альберт Васильєв обіймає маму своєї майбутньої дитини, поклавши руку на вагітний животик.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений #lowkeyfamous. (@kyivstoner)

Читайте також: MamaRika та Сергій Середа вперше стали батьками


Не пропустіть