Ксенія Мішина вперше показала їхні з Еллертом парні татуювання

Олександр Еллерт, який став переможцем першого сезону шоу “Холостячка” та завоював серце відомої акторки Ксенії Мішиної, ще на проєкті пропонував зірці зробити парні татуювання. Проте жінка відмовила чоловіку та зазначила, що піде на такий крок тільки якщо обере його у фіналі.

Так, з того часу пройшло вже пів року. Наразі Ксенія та Олександр успішно будують свої стосунки та живуть разом. Тож шанувальники увесь цей час з нетерпінням чекали, коли ж зірка виконає свою обіцянку.

18 червня Ксенія Мішина відсвяткувала своє 32-річчя і саме з цієї нагоди чоловік та жінка вирішили зробити парні татуювання. В якості підтвердження цього Ксенія опублікувала у своєму Instagram відповідну світлину. На фото на фоні Кримських гір зображені ноги Еллерта та Мішиної, на яких нижче гомілки красуються два маленьких сердечка – червоного та зеленого кольорів.

За традицією надіслали одне одному наші сердечка. Назавжди,
– написала Ксенія у своїй публікації.

Еллерт опублікував аналогічну світлину у себе на сторінці, яку лаконічно підписав: “Забилися любов’ю”.

Цікавим є те, що зелене серце для чоловіка є дещо символічним. Адже одразу після закінчення “Холостячки” Олександр додав Мішину на свою сторінку та поставив поруч з посиланням на її акаунт саме цей знак.

Читайте також: Володимир Остапчук звинуватив ексдружину в порушенні його батьківських прав та викликав поліцію.


Не пропустіть