Кортні Кардаш’ян вирішила кардинально змінити зачіску

42-річна Кортні Кардаш’ян розлучилася з довгим волоссям. Про зміну іміджу зірка повідомила передплатникам в своєму Instagram. На свіжих фотографіях старша із знаменитих сестер Кардаш’ян – Дженнер милується новою стрижкою і знімає своє відображення в дзеркалі.

У Сторіс Кортні також показала частина процесу свого перетворення. На фото вона відобразила перукарські ножиці і зрізане волосся, а також позначила аккаунт зоряного стиліста Пітера Савича. Стильне боб-каре Кардаш’ян – справа його рук. Раніше Савич також працював з волоссям Мадонни, Сінді Кроуфорд, Кім Бейсінгер і інших знаменитостей.

Тепер Кортні Кардаш’ян ходитиме з довжиною трохи нижче підборіддя, однак з подібною стрижкою шанувальники бачили її вже неодноразово. Справа в тому, що Кортні, як і інші представниці зоряного клану Кардаш’ян – Дженнер, любить експериментувати із зачіскою і часто використовує в своїх перевтіленнях накладні пасма абсолютно різної довжини.

До речі, днями Кортні Кардаш’ян привернула увагу передплатників зовсім не своєю зачіскою. Зірка опублікувала в своєму інстаграме фото, після якого багато хто вирішив, що Кортні чекає на четверту дитину. До слова, ці чутки Кардаш’ян розвіяла досить швидко.

Я жінка з формами, – гордо відповіла вона передплатникам, які сумнівалися.

Читайте також: Чоловік MamaRika прокоментував перший тиждень батьківства


Не пропустіть