Кортні Кардаш’ян розкритикувала свою сім’ю за неналежну поведінку

У мережі з’явився тизер нового епізоду «Сімейства Кардаш’ян», в якому Кріс Дженнер ненав’язливо попросила старшу доньку подумати про відновлення відносин з її колишнім бойфрендом Скоттом Дісіком. Зірки зустрічалися зі змінним успіхом з 2006 по 2015 рік. Зараз вони виховують трьох дітей – 11-річного Мейсона, 8-річну Пенелопу і 6-річного Рейну.

«Нічого мені не хочеться більше, ніж побачити, як ти живеш своїм життям, старієш з кимось і відчуваєш себе щасливою, задоволеною і затишною. Очевидно, було б чудово, якби це був батько твоїх дітей, – каже «момеджер», розглядаючи архівні знімки. – Судячи з того, що [Скотт] мені каже, він був би радий, якби в кінцевому рахунку ви були разом».

Кортні Кардаш’ян залишилася не в захваті від міркувань Кріс і запевнила, що її родичі явно переходять особисті кордони.

«Вся моя родина вже кілька років хоче звести мене зі Скоттом. Це дратує, тому що ми вже обговорювали це з ним наодинці. Я не хочу, щоб цю тему постійно піднімали, тому іноді я просто уникаю цієї розмови», – поділилася зірка в своєму інтерв’ю.

Зараз Кортні щаслива в стосунках з Тревісом Баркером, а Скотт зустрічається з Амелією Грей Хемлін, яка молодша за нього на 19 років.

Читайте також: Джей Зі і Бейонсе купили найдорожчий автомобіль в світі


Не пропустіть