Концертний директор Олі Полякової розповів про стосунки з артисткою й розкрив багато її секретів

Концертний директор Олі Полякової розповів, у яких стосунках перебуває з артисткою. За словами Артема Чиркова, за час їхньої багаторічної співпраці траплялось всяке.

Дуже часто між директором та співачкою були сварки, скандали й непорозуміння. Однак, після всього цього чоловік перебуває з Поляковою у чудових стосунках. Такими подробицями він поділився у програмі “Зірковий шлях”.

Також Артем Чирков зізнався, що дуже добре знає Олю Полякову. Він без проблем може купити їй кросівки чи, навіть, білизну. За його словами, артистка часто називає Артема “гастрольним чоловіком”.

Також директор знаменитості розповів про інцидент, який колись стався з Поляковою. Перед концертом співачка забула взяти білизну до сукні. Проте, чоловік відразу знайшов вихід із ситуації.

За його словами, в закладі, де повинна була виступати Полякова, висіла штора такого ж самого кольору, як вбрання артистки. Саме вона замінила нижню білизну знаменитості. Артем Чирков з іронією промовив, що тоді співачка і заробила грошей, і зберегла честь.


Не пропустіть