Комфорт важливіший: з чим носити і як поєднувати сумку на поясі?

Поясна сумка вже не перший сезон передає привіт з 90-х і наполегливо проситься до нас в шафу. Все ще сумніваєтеся у тому, чи варто купувати цей аксесуар? Не знаєте з чим носити і поєднувати? Зараз ми про все вам розповімо. Адже ця сумка своєю наполегливою присутністю в списку трендів продовжує доводити свою необхідність нашому гардеробі і жарти про схожість з «сумкою кондуктора» вже давно не доречні.

Не всі тенденції приживаються так надовго, але історія про сумку на поясі зовсім не про це. А все тому, що можливість носити з собою все необхідне і при цьому мати вільні руки, здається, за межами реальності.

А прийшла така знахідка до нас з 90-х, коли вершина її популярності була розбавлена білизняним стилем в одязі і чокером. Носили її у той час всі, починаючи від зірок першої величини до мам-домогосподарок. Навіть у такому відомому серіалі «**** у великому місті» не обходиться без виходів Кері з цією сумкою. У 21 столітті в якості нашої «Кері» виступає не менш популярна Кендалл Дженнер, яка демонструє повсякденні варіанти поєднань сумки на поясі з джинсами і джинсовою курткою.

Протягом останніх двох років дизайнери не тільки продовжували випускати в своїх колекціях сумку на поясі, але й пофантазували з її формою. Тепер в каталогах магазинів можна зустріти не тільки напівкруглу модель, але і прямокутну, більш сувору і елегантну. Комбінуємо з об’ємними піджаками і носимо в якості доповнення до класичного образу на роботу.

Модний дім «Dior» пограв з формою модної сумки більше за всіх. Розроблена модель отримала назву «SADDLE» і на додачу до цього небувалу популярність. Якщо ця сумка для вас з серії «хочу», то не засмучуємося, марки мас-маркету швидко підхоплюють останні віяння моди. Тому вже скоро, напевно, і у нас з’явиться можливість придбати сумку на поясі точно в такому ж виконанні, але за більш розумною ціною.

Носити сумку на поясі можна не тільки з джинсами і піджаками. Сукні із спідницями не залишаються осторонь. Змінюємо не тільки образи, але і положення сумки, адже вона дозволяє нам з вами закріпити себе не тільки в межах талії, але і перекинути через плече.

Не забуваємо і про те, що наближається осінь. Можливостей поєднувати сумку з легкими речами буде менше, але в нашому повному розпорядженні будуть пальта і тренчі. Сміливо кріпимо сумку поверх теплого одягу, а в приміщенні переміщуємо її на штани, сукню або джинси в залежності від того, на що сьогодні упав ваш вибір.

Що ж стосується кольору, то не обов’язково вибирати моделі, які відповідають відтінок у відтінку вашого образу. Чорний відмінно доповнює білий колір. А яскравий помаранчевий відтінок, який також на вершині своєї популярності в цьому сезоні 2019 року, стане прекрасною парою класичній сукні-сорочці. Додамо більше яскравості  сірим вулицям.

Джерело ohfashion
Не пропустіть