Колишня дружина Віктора Павліка похизувалась стрункими ніжками у красивій сукні

Колишня дружина Віктора Павліка вирішила похизуватись бездоганною фігурою. Нещодавно вона взяла участь у красивій фотосесії, на якій засвітила стрункі ніжки. Новими кадрами жінка похизувалась в соцмережі Instagram.

Перед камерою Лариса Созаєва постала у сукні синього кольору. Свій образ вона доповнила макіяжем, хвилястою укладкою та чорними туфлями на високих підборах.

Лариса Созаєва похизувалась стрункими ніжками та продемонструвала щиру усмішку. У дописі жінка вирішила поділитись своїми думками щодо дуже важливої теми. Ексдружина Віктора Павліка розповіла, що насправді чоловіки зраджують не частіше за жінок.

За словами Лариси Созаєвої, кожна людина по-своєму переживає зраду. Однак, на це вона може витратити дуже багато часу. Фоловери оцінили новий допис ексдружини Віктора Павліка.

Також вони засипали жінку приємними словами й повідомили, що в неї дуже красива фігура. А ще не так давно Лариса Созаєва поскаржилась на колишнього чоловіка. Вона заявила, що Віктор Павлік виганяє її з квартири.

Читайте також: Дружина Володимира Остапчука похизувалась пишним бюстом у корсеті


Не пропустіть