Колишня дружина Позитива вперше назвала причину розлучення з артистом

Ексдружина Позитива Анна Андрійчук вперше розсекретила причину розлучення з артистом. Подробицями жінка поділилась у програмі “Світське життя”. За її словами, Анна мріяла про дітей. Вона хотіла стати мамою.

Однак, в Позитива на першому місці завжди була кар’єра та музика. Чоловік не хотів поспішати зводити дітей. Саме це і стало основною причиною розлучення.

Також Анна Андрійчук зізналась, що подружжя довгий час намагалось врятувати свої стосунки та почати все з чистого листа. Навіть коли закохані жили окремо, вони всеодно бачились, разом подорожували та обговорювали спільні плани на майбутнє. Проте, зберегти сім’ю парі так і не вдалося.

Також ексдружина Позитива прокоментувала чутки щодо його зрад. Вона заявила, що її колишній чоловік відомий артист, дуже красивий та популярний. Увага інших жінок завжди була присутня до Позитива. Однак, Анна Андрійчук не може бути впевненою, що співак їй зраджував.

За словами жінки, батьки дуже боляче пережили її розрив стосунків. Батько Анни Андрійчук довго не міг повірити, що його донька розлучилась з чоловіком.

Читайте також: Святослав Вакарчук розлучається з дружиною


Не пропустіть