Колишній чоловік Слави Камінської розповів про суворі правила виховання дітей

Ексчоловік відомої української співачки Слави Камінської вперше розповів про виховання дітей. Після розлучення колишнє подружжя все-таки перебуває у хороших стосунках.

Разом з Едгаром Камінським артистка виховує двох дітей. Попри розлучення обоє батьків беруть активну участь у вихованні сина та доньки. За словами чоловіка, два тижні діти перебувають з ним, а потім Едгар Камінський відвозить їх до мами.

Однак, ексчоловік Камінської заявив, що в нього суворий підхід до дисципліни дітей. Всіма тонкощами свого виховання Едгар Камінський поділився у програмі “Слава+” на YouTube-каналі.

Чоловік зізнався, що його теж виховували у суворій сім’ї. Ще з самого дитинства батько Едгара Камінського вчив сина самостійно заробляти на життя та правильно розподіляти зароблені гроші.

Колишній чоловік Камінської вважає, що привчати дитину до самостійності потрібно ще з дитинства. Він повністю забезпечує своїх дітей всім необхідним. Однак, намагається робити так, щоб вони розуміли, що в житті просто так нічого не буде. Едгар Камінський вчить сина заощаджувати гроші та знати їхню цінність.

Читайте також: Дружина Тімура Мірошниченка вперше розповіла про втрату дитини


Не пропустіть