Колекція Isabel Marant Étoile осінь-зима 2020

«Це просто круто, хоча мені не подобається слово« круто», – так описала Ізабель Маран свою нову колекцію лінії Étoile. І правда, «круто» звучить занадто просто, але не погодитися з дизайнеркою не можна. Колекція осінь-зима 2020 приваблює своєю простотою і вишуканістю.

З сезону в сезон дизайнерка пропонує нам щось нове, залишаючись вірною своїм традиціям. Кожна її колекція об’єднує в собі контрасти: маскулінність і жіночність, ніжність і характерність.

При першому погляді на колекцію осінь-зима 2020 згадується класичний образ ковбоя з 1960-х. Об’ємні пончо, кардигани з бахромою, в’язані светри з традиційним геометричним принтом і козаки на коркових підборах – і в голові вже звучить музика Енніо Морріконе, а перед очима постає задумлива постать Клінта Іствуда.

З іншого боку вільні сукні з дрібним квітковим принтом, декоровані вишивкою і поясом-тасьмою, об’ємні сорочки відсилають до образу дівчини з прерій. Романтичну сукню в богемному стилі доповнюють ті ж козаки, чоботи-труби або моделі з призбиреною халявою, які роблять образ більш сучасним, сміливим, відповідним для міста.

Вишивка, один з головних атрибутів Isabel Marant, прикрашає не тільки сукні колекції. Цей елемент богемного стилю є і на виробах з деніму: оверсайз сорочках з пишним рукавом, вільних штанах і куртках.

Дизайнерка також приділяє увагу прикрасам. Мінімалістичні багатошарові намиста, великі сережки, витончені браслети надають образам завершеності.

Нова колекція Ізабель Маран – це комфорт, затишок і вишуканість. Це романтика американської культури, це вестерн в сучасному світі, який ідеально вписується в умови міста.

Джерело fashiontime

Не пропустіть