Кохана дружина Євгена Кошового похизувалась стрункою фігурою на Мальдівах

Відомий український гуморист та актор студії “Квартал 95” Євген Кошовий влаштував для своєї сім’ї райську відпустку. Разом з коханою він відправився на Мальдіви.

Відоме подружжя насолоджується кожною хвилиною відпочинку та ділиться красивими фото зі своїми шанувальниками. Нещодавно дружина Євгена Кошового потішила мережу новим кадром, який зробила на тлі океану.

В Instagram-stories Ксенія Кошова продемонструвала розкішні форми свого тіла. Перед камерою жінка постала у стильному купальнику. Кохана Євгена Кошового зробила на голові високий пучок та доповнила образ сонцезахисними окулярами.

Поруч з нею позує чоловік. Актор з’явився перед камерою в чорних шортах. Євген Кошовий обіймає дружину за талію та щиро усміхається.

Нову світлину Ксенії Кошової відразу прокоментувала чимала кількість фанів. Вони відразу оцінили розкішну фігуру жінки та засипали її компліментами.

За словами фоловерів, у дружини Євгена Кошового чудова зовнішність та ідеальне тіло. Фани побажали подружжю вдалого та чудового відпочинку в теплих краях. А ще вони попросили закоханих частіше публікувати нові фото.


Не пропустіть