Кім Кардаш’ян розлютилася через поведінку Каньє Веста і мріє швидше розлучитися з ним

Кім Кардаш’ян вжила рішучих заходів після одного з останніх виступів свого екс-чоловіка Каньє Веста. Теледіва має намір скоріше завершити процес розлучення, щоб раз і назавжди позбутися прізвища репера.

Повідомляється, що 41-річна Кардаш’ян розлютилася після чергової публічної витівки Веста. Під час свого виступу на благодійному концерті в Лос-Анджелесі артист благав свою дружину повернутись і, читаючи реп, закликав Кім швидше «бігти до нього».

За кілька годин зірка реаліті-шоу подала до суду документи з проханням про якнайшвидше завершення шлюборозлучного процесу. У своїй заяві засновниця бренду SKIMS просила суддю окремо розглянути питання опіки над дітьми та поділу майна, оскільки через це розлучення затягнеться ще на кілька місяців. Зірка хоче якнайшвидше позбутися прізвища Вест у своєму паспорті, щоб юридично стати вільною.

«Кім лютує. Вона просила Каньє не говорити про них публічно але він продовжує це робити», – розповіло джерело в ексклюзивному інтерв’ю The Sun.

Джерело додало, що публічні вибрики Каньє стали причиною наміру Кім негайно розлучитися: «Він думає, що вона належить йому. Кім такого більше не визнає. Вони розлучилися, і шляху назад немає. Тепер вона набагато щасливіша», — продовжив інсайдер.

Джерело також зазначило, що рішення Кардаш’ян ніяк не пов’язане з її романом з американським коміком Пітом Девідсоном.

“Це ніяк не співвідноситься з Пітом, це пов’язано з поведінкою Каньє та її бажанням розірвати зв’язок з ним”, – пояснив інсайдер.

Читайте також: Потап розповів, як святкуватиме річницю весілля зі своєю коханою


Не пропустіть