Кім Кардаш’ян прокоментувала чутки про відносини з Тревісом Баркером

Зараз Кортні Кардаш’ян насолоджується відносинами з Тревісом Баркером: пара часто викладає спільні знімки і не приховує своїх почуттів. Однак поповзли чутки, що у репера вже був роман з однією з сестер Кардаш’ян – з Кім!

Про зв’язок Кім і Тревіса говорила колишня дружина репера Шанна Моаклер. Вона нібито «впіймала» чоловіка на інтрижws із зіркою реаліті ще до офіційного розлучення пари в 2006-му. Сама Кім будь-який зв’язок з хлопцем сестри заперечує: «Ні! Це неправдива розповідь! Ми дружимо вже багато років, і я така рада за нього і Кортні» , – сказала Кардаш’ян в Instagram.

Екс-дружина Баркера минулого тижня дала інтерв’ю Us Weekly, в якому заявила, що саме зрада з Кардаш’ян стала причиною розриву з музикантом: «Я розлучилася зі своїм колишнім, тому що я бачила їх – я зловила їх на романі».

Дівчина додала, що особисто «бачила текстові повідомлення» між Кім і Баркером і заявила, що «роман» зірок був ще до прем’єри реаліті-шоу KUWTK.

Нагадаємо, вважалося, що Шлюб Тревіса Баркера і Шанни Моаклер розпався з ініціативи репера. Він подав на розлучення з Шанною в 2006 році всього після двох років шлюбу і звинуватив дружину в невірності.

Читайте також: ЗМІ: Каньє Вест і Ірина Шейк закрутили роман


Не пропустіть