Кілька разів втрачала свідомість: Анастасія Приходько пригадала переломний етап життя та перенесений біль під час пологів

Відома українська виконавиця Анастасія Приходько, яка цього року стала багатодітною мамою, пригадала переломний етап свого життя. В соцмережі Instagram жінка розповіла про свої перші пологи.

Нещодавно донька Анастасії Приходько відсвяткувала день народження. З такої нагоди артистка опублікувала багато архівних фото з Наною.

У дописі виконавиця вирішила розповісти про перші пологи й пригадати перенесений біль. За словами Анастасії Приходько, вперше вона стала мамою у 22-річному віці. Донечку жінка народила від Нуріка Кухілави.

Зірка українського шоу-бізнесу дуже важко перенесла першу вагітність. Її постійно мучив моторошний токсикоз. Водночас жінка мала щільний робочий графік та часто їздила на гастролі.

Анастасія Приходько зізналась, що під час пологів неодноразово втрачала свідомість. Вона народжувала первістка 12 годин. Також артистка розсекретила, що її мама написала відмову від усіх видів знеболювання.

Жінка мотивувала доньку тим, що саме так вона зрозуміє важливість пологів. Однак, Приходько зовсім не згідна зі словами мами. Виконавиця впевнена, що кількість пережитого болю під час народження ніяк не впливає на зв’язок між мамою та дитиною.

Читайте також: Монатик показав перший поцілунок зі своєю дружиною, привітавши її з річницею весілля


Не пропустіть