Кеті Голмс розлучилася зі своїм бойфрендом

У вересні минулого року знаменита актриса опинилася в центрі уваги через своє нове романтичне захоплення. Кеті Голмс почала зустрічатися з шеф-кухарем Еміліо Вітолом-молодшим, який працює в модному нью-йоркському ресторані свого батька. Зародження нових почуттів стало причиною серйозної драми: виявилося, що Еміліо готувався до весілля з Рейчел Еммонс, яка дізналася про його інтрижку завдяки знімкам папараці. Заручини пари була зруйновані найжахливішим чином – в листуванні.

42-річна Голмс і 33-річний Вітол не приховували своїх почуттів на публіці і часто потрапляли в об’єктиви репортерів, проте їх роман не дожив і до першої річниці. Офіційний представник актриси підтвердив журналу Us Weekly зміни в її особистому житті: «Вони розлучилися мирно і вирішили залишитися друзями. Кеті і Еміліо дуже подобалося проводити час разом – з цього просто нічого не вийшло. Вона сфокусована на сім’ї і прийдешніх проектах».

Голмс виховує 15-річну дочку Сурі від колишнього чоловіка Тома Круза, за яким була одружена з 2006 по 2012 рік. Потім Кеті заручилася з Джеймі Фоксом, але до весілля справа так і не дійшла: в серпні 2019-го зірки розірвали заручини після шести років стосунків.


Не пропустіть