Катерина Реп’яхова показала фігуру в купальнику через півтора місяця після пологів

Дружина Віктора Павліка вирішила похизуватись фігурою в купальнику через півтора місяця після пологів. Жінка активно веде свій блог й ділиться враженнями від материнства.

Однак, незважаючи на щирість Катерини Реп’яхової, в неї є багато хейтерів. Не так давно кохану Віктора Павліка розкритикували за те, як вона одягається. Їй написали, що Реп’яхова носить некрасивий одяг, який зовсім не підкреслює фігуру жінки.

Однак, дружина артиста позитивно відреагувала на критику. У відповідь вона запостила фото, на якому позує в купальнику. Світлину Катерина Реп’яхова опублікувала в Instagram-stories.

Вона постала перед камерою в суцільному купальнику світло-блакитного кольору. Дружина Віктора Павліка не соромиться демонструвати фігуру у відвертому вбранні після пологів. Вона щаслива, що стала мамою й робить все можливе для прекрасного дитинства своєї дитини.

Кумири відразу звернули увагу на струнке тіло Катерини Реп’яхової. За їхніми словами, після пологів в жінки чудова фігура. Шанувальники засипали дружину Павліка компліментами й побажали їй щастя.

Читайте також: Влад Яма розчулив мережу рідкісним кадром з батьками


Не пропустіть