Катерина Осадча показала рідкісне фото з 20-річним сином-красенем

Популярна українська телеведуча Катерина Осадча є мамою трьох чудових синів. Найстаршому з них 20 років. Хлопець навчається за кордоном та давно живе окремо від телеведучої. У шлюбі з Юрієм Горбуновим жінка народила ще двоє синів. Нещодавно Катерина Осадча поділилась рідкісним кадром з підписниками.

В Instagram-stories вона показала світлину з 20-річним сином-красенем. Схоже, нещодавно хлопець приїхав до України, аби зустрітись з мамою. Перед камерою телеведуча постала в синіх джинсах та жовтій футболці. Вона ніжно пригорнулась до сина та продемонструвала щасливу усмішку.

20-річний Ілля позував в чорній футболці та стильній сорочці. Катерина Осадча привітала старшого сина з днем Ангела. Саме з цієї нагоди вона поділилась рідкісним кадром. Велика кількість фоловерів відразу прокоментувала світлину телеведучої. Вони теж долучились до щирих привітань. За словами підписників, в Катерини Осадчої дуже дорослий й красивий син.

Також вони заявили, що хлопець неабияк схожий на свою зіркову маму. Фоловери попросили телеведучу частіше публікувати фото з сином та розповідати про його життя. А ще вони заявили, що 20-річний Ілля має дуже красиву зовнішність.

Читайте також: Камалія чуттєво привітала ексчоловіка з 68-річчям та показала спільне фото


Не пропустіть