Катерина Кухар розсекретила, скільки заробляє на посаді балерини

Катерина Кухар є знаменитою українською балериною. Жінка багато часу приділяє кар’єрі та постійно розвивається. Творчістю зірки захоплюється величезна кількість шанувальників. Адже для них Катерина Кухар є справжнім прикладом жіночності та ніжності.

Не так давно зірка українського шоу-бізнесу дала нове інтерв’ю у програмі “33 за 3”. Катерина Кухар розсекретила, яку суму грошей отримує на посаді балерини. За словами жінки, вона працює у Національному академічному театрі. Там кожного місяця знаменитість отримує 15 тисяч гривень.

Проте, Катерина Кухар розсекретила, що це не єдине джерело її доходів. За словами балерини, одного разу вона отримала найбільший гонорар за свій виступ. Знаменитості заплатили 10 тисяч доларів.

Також Катерина Кухар зізналась, що її коханий чоловік заробляє набагато більше. Однак, точної суми зірка не назвала.

Балерина дуже щаслива, що її життя пов’язане саме з театром. А ще Катерина Кухар розповіла, ким працювала б, якби не пішла у балерини. За її словами, жінка була б флористкою.

А ще, на думку балерини, в кожній сім’ї чоловік повинен заробляти більше. Катерина Кухар пишається своїм коханим та щаслива, що він з’явився в її житті.

Читайте також: Аlyona Аlyona показала квартиру, в якій жила протягом року


Не пропустіть