Катерина Кухар розповіла про втрату первістка

Відома українська балерина та одна із суддів шоу “Танці з зірками” Катерина Кухар вирішила поділитися подробицями свого особистого життя. Жінка розповіла про найболючіший момент, який пережила. Ще у 2018 році вона приголомшила усіх новиною, що втратила першу дитину. Після того, як один з учасників шоу “Танці з зірками” розповів подібну історію, Катерина Кухар вирішила поділитися своєю.

Не так давно українська знаменитість знову згадала про втрату дитини. У програмі “Екзамен”, ведучою якої є Маша Єфросиніна, балерина наважилась розповісти про найважчий перід у житті.

За словами Катерини, вона втратила первістка на восьмому місяці вагітності. В зірки українського шоу-бізнесу повинна була народитися дівчинка. Катерина Кухар зі сльозами на очах згадує цей жахливий день. Вона зізналася, що в той момент не хотіла жити. Проте, завдяки підтримці чоловіка та рідних людей, балерина повернулась до звичайного життя та змогла переступити через таку велику рану.

Також зірка зізналася, що, коли завагітніла другою дитиною, то дуже сильно хвилювалася. Катерина Кухар боялась знову втатити свого малюка. Вона пережила великий стрес, але, на щастя, народила здорового хлопчика.

Читайте також: Катерина Кухар вразила шанувальників своїм святковим образом


Не пропустіть