Катерина Бужинська висловилась стосовно знаменитостей, які йдуть в політику

Українська виконавиця й лауреат численних пісенних конкурсів Катерина Бужинська переконана у тому, що головним завданням зірок є дарувати своїм шанувальникам мистецтво та позитивні емоції.

На своїй офіційній сторінці Facebook, знаменитість поділилася з підписниками думками стосовно того, чому багато артистів вирішило піти в політику. Жінка, зі свого боку, засуджує їх рішення. У дописі Катерина звернулася до зіркових колег й дорікнула їм в тому, що вони, нібито, бажають загарбати державний бюджет.

“Колеги, артисти — навіщо?”

Зірка переконана у тому, що Бог наділив багатьох людей творчим талантом, аби вони могли дарувати іншим більше радості, у зв’язку з чим кожен повинен займатися саме тим, для чого він був створений. Катерина додала, що колись настане час, коли кожен залишиться на своєму місці й у сферах працюватимуть виключно професіонали.

В кінці Бужинська запитала думку шанувальників стосовно цього, а підписники, зі свого боку, підтримали думку кумира. Дехто навіть пригадав вчинок Святослава Вакарчука, який “заморозив” діяльність “Океану Ельзи”, аби створити партію “Голос”.

Доброго вечора )Сиджу і міркую навіщо усі «лізуть» в політику?!Колеги,артисти – навіщо???Невже так хочеться державних…

Publiée par Катерина Бужинська sur Lundi 12 octobre 2020

Читайте також: Катерина Бужинська розповіла про те, як колишній чоловік підіймав на неї руку й змусив зробити аборт


Не пропустіть