Катерина Бужинська неочікувано показала себе з короткою стрижкою

Відома українська артистка Катерина Бужинська приголомшила мережу своїм новим образом. Нещодавно жінка поділилась кадром, на якому постала з короткою стрижкою. На світлині вона позувала з дітьми та мило усміхалась. Підписники відразу звернули увагу на зовнішній вигляд Катерини Бужинської.

Зірка українського шоу-бізнесу ніяк не прокоментувала свою нову зачіску. Пізніше вона поділилась світлиною, на якій зібрала волосся в пучок. Схоже, Катерина Бужинська просто одягала перуку. Завдяки їм співачка часто змінює сценічні образи. Також раніше знаменитість розповідала, що через стрес в неї випадає волосся. З такою проблемою Катерина Бужинська зіштовхнулась на початку війни.

Наразі співачка рідко виходить на зв’язок. Вона багато часу проводить з сім’єю та активно допомагає українській армії. Фоловери відразу прокоментували новий кадр Катерини Бужинської. Вони повідомили, що у співачки дуже красиві діти.

А ще юзери заявили, що зірці українського шоу-бізнесу неабияк личить коротка стрижка. Фоловери назвали її справжньою красунею, засипавши безліччю компліментів та приємних слів. А ще вони з нетерпінням чекають на нові фото Катерини Бужинської.

Читайте також: Наталія Денисенко вразила витонченим образом у сірому вбранні


Не пропустіть