Карді Бі вдруге стала мамою

Карди Бі і Оффсет вдруге стали батьками! Про це зірка повідомила в Instagram.

Карді поділилася фотографією з чоловіком і дитиною, а також датою пологів – 4 вересня. Судячи по синій ковдрі, у пари народився син.

Відзначимо, Карді вперше оголосила про другу вагітність кілька місяців тому на своїй сторінці в Instagram і під час виступу на BET Awards, де вона була в комбінезоні з вирізом навколо живота.

Нагадаємо, 28-річна Карді і 29-річний Оффсет одружилися на таємній церемонії 20 вересня 2017 року. У пари вже є 2-річна донька Калчер Кіарі.

Хоча вони одружені майже чотири роки, у пари були свої злети і падіння. Реперка публічно звинувачувала Оффсета в зраді, поки вони були одружені. Виконавиця подала на розлучення в вересні 2020 року. Хоча Карді, здавалося, мала намір залишити свої відносини з чоловіком позаду, в кінці кінців вона змінила свою думку і забрала заяву про розірвання шлюбу в листопаді 2020 року.

«Ви знаєте, як я сперечаюся з вами в соціальних мережах? Саме так у нас з моїм чоловіком. Тому, коли люди говорять, що я роблю це для привернення уваги, то ні, я просто божевільна. Я просто починаю сумувати за ним», – сказала вона в Instagram Live про їх примирення.

Читайте також: Тіна Кароль приміряла розкішну напівпрозору сукню з ефектним розрізом


Не пропустіть