Каньє Вест був закоханий в Ірину Шейк ще до весілля з Кім Кардаш’ян

Здається, вже ні для кого не секрет, що Каньє Вест знайшов розраду після розлучення в обіймах Ірини Шейк. І,хоча знаменитості офіційно поки не оголошували себе парою і не робили спільних виходів на червоній доріжці – тим не менше, інтимне святкування дня народження музиканта в Провансі виявилося для всього світу набагато більш красномовним.

Тепер цей роман обростає новими інсайдерськими подробицями, які стали відомі The New York Post. Як заявляє наближений до музиканта знавець цього роману, «Каньє був з Іриною незадовго до Кім. Він переслідував її давним-давно».

Нагадаємо, що історія взаємин цих двох людей досить довга. Супермодель раніше з’явилася в кліпі Каньє 2010 року на пісню Power. Він навіть згадав її в своєму треку Christian Dior Flow: «Я хочу бачити Ірину Шейк поруч з Даутцен». (Мається на увазі Даутцен Крез). Але, як повідомляється, перший роман був недовгим: Шейк зустріла Кріштіану Роналду в 2010 році, а потім і Каньє вийшов у світ з Кім. Так що, схоже, сьогодні мова йде про возз’єднання – за прикладом Бена Аффлека і Дженніфер Лопес.

Раптовий новий роман між Вестом і Шейк застав шоу-бізнес зненацька. Тому багато хто запідозрив у цьому романтичному зв’язку – умілий PR-хід. Час покаже.

Читайте також: Даша Астаф’єва зізналась, якими бачить свої стосунки з майбутнім чоловіком


Не пропустіть