Jerry Heil показала, як травмувалась під час зйомок свого кліпу

Знаменита українська артистка Jerry Heil вміє дивувати своїх шанувальників. Виконавиця постійно тішить їх ефектними виступами та незвичними треками.

На цей раз зірка українського шоу-бізнесу вирішила продемонструвати яскравий образ, в якому з’явилась на зйомках свого кліпу. Однак, під час хореографії Jerry Heil сильно травмувала ногу.

Артистка запостила на сторінці в Instagram ролик, в якому продемонструвала свою травму. За словами зірки, вона пошкодила ногу через свій ефектний образ. Перед зйомками кліпу Jerry Heil запропонувала, щоб їй наростили довгі нігті на ногах. Саме цим артистка хотіла підкреслити свій яскравий образ.

Однак, співачка зовсім не подумала про небезпечні наслідки. Під час танцювальної частини Jerry Heil наступили на ногу. Зірці українського шоу-бізнесу ледь зняли накладні нігті, які поранили їй ногу.

В ролику Jerry Heil ледве стримує сльози від болю. У коментарях шанувальники відразу підтримали відому співачку. Також вони звернули увагу на тіло Jerry Heil, яке повністю було в синій фарбі.

Зірка українського шоу-бізнесу зізналась, що в момент, коли їй знімали накладні нігті, відчувала неабиякий біль. Проте, вона зовсім не жалкує, що пішла на такі жертви.

За словами виконавиці, її відеоробота за короткий проміжок часу набрала більше, ніж 110 тисяч переглядів.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений & : (@thejerryheil)

Читайте також: Ксенія Мішина спровокувала чутки про новий роман з колегою по фільму


Не пропустіть