Ірину Білик після “пластики” переплутали з Любов’ю Успенською: так сильно змінилося її обличчя

Українська співачка Ірина Білик опублікувала в своєму Instagram новий знімок.

Останнім часом ходять припущення, що Ірина Білик все ж лягла під ніж хірурга і трохи перекроїла своє обличчя. На нових фотографіях, які з’являються в Мережі її просто неможливо впізнати – від колишньої Білик не залишилося і сліду.

Також, Ірина почала носити яскравий молодіжний одяг, який, до речі, дуже їй пасує. На своїй сторінці в Instagram Білик частенько радує шанувальників фотографіями в неймовірно стильних і ультрасучасних нарядах, які викликають велике захоплення і завжди супроводжуються масою коментарів.

Також близько місяця тому Ірина Білик пообіцяла шанувальникам сюрпризи у вигляді нових робіт. Так, у вересні вона показала новий кадр, на якому відображена в чорних колготках в сітку і боді.

А днями Ірина Білик в своєму Instagram опублікувала новий знімок. На ньому співачка сидить на пасажирському місці в салоні автомобіля. На фото у Ірини яскравий макіяж – очі нафарбовані кораловим і пурпуровим відтінком, а губи – світло-рожевим. На голові у артистки – кепка, а на пальцях – персні.

 

Джерело Свідок

Не пропустіть